ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

دمنوش چاي ترش

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

چای ترش یا هیبیسکوس یک نوشیدنی گیاهی است که از گل های گیاه هیبیسکوس تهیه می شود. این چای به دلیل طعم ترش و شیرین خود و خواص متعددی که دارد، در بسیاری از کشورهای جهان محبوبیت زیادی دارد. شما می توانید جهت خرید انواع چای به وبسایت رفرششو مراجعه کنید و یا با کلیک روی لینک زیر ما تماس بگیرد. 

دلایل محبوبیت چای ترش

  • طعم و مزه دلپذیر: چای ترش دارای طعم و مزه ای ترش و شیرین است که به دلیل ترکیب آنتوسیانین ها و شکر موجود در گل های هیبیسکوس ایجاد می شود.
  • خواص متعدد: چای ترش علاوه بر طعم و مزه دلپذیر خود، دارای خواص متعددی نیز می باشد که عبارتند از:
  1.      کاهش فشار خون
  2.      کاهش کلسترول
  3.      تقویت سیستم ایمنی بدن
  4.      بهبود گردش خون
  5.      کاهش التهاب
  6.      محافظت از کبد
  • آسانی تهیه: چای ترش را می توان به راحتی در خانه تهیه کرد.
چای ترش در اصل یک نوشیدنی آفریقایی است، اما امروزه در بسیاری از کشورهای جهان، از جمله ایران، محبوبیت زیادی دارد. در ایران، چای ترش در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت ها به فروش می رسد. همچنین، چای ترش را می توان به راحتی در خانه تهیه کرد. چای ترش در ایران به عنوان یک نوشیدنی تابستانی محبوب شناخته می شود. این چای در بسیاری از کافه ها و رستوران ها نیز عرضه می شود. چای ترش یک نوشیدنی خوشمزه و محبوب است که به دلیل طعم و مزه دلپذیر، خواص متعدد و قیمت مناسب، در بسیاری از کشورهای جهان، از جمله ایران، محبوبیت زیادی دارد. البته باید توجه داشت که در ایران علاوه بر چای ترش ، انواع چای محبوبیت دارد برای مثال خرید چای ماسالا این روزها خیلی ترند شده است.