ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

قهوه آماده

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

به جرات می توان گفت وقتی از قهوه صحبت می شود قهوه فوری یکی ار مواردی است که در نظر می آید. قهوه فوری به دلیل سهولت آماده سازی و ماندگاری طولانی مدت، محبوبیت زیادی دارد. این قهوه را می‌توان در هر مکانی و در هر زمان نوشید و نیازی به تجهیزات خاصی ندارد. پودر قهوه فوری از نظر ارزش غذایی مشابه قهوه معمولی است. هر دو حاوی کافئین، آنتی اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی هستند. با این حال، برخی از مطالعات نشان می‌دهند که قهوه فوری ممکن است حاوی مقادیر کمتری از برخی مواد مغذی مانند اسید کلروژنیک باشد.

قهوه فوری چیست ؟

 قهوه فوری یا قهوه آماده قهوه‌ای است که از عصاره قهوه خشک شده تهیه می‌شود . عصاره قهوه فوری مانند قهوه معمولی با دم کردن دانه‌های آسیاب شده قهوه تهیه می‌شود ، اما غلیظ‌‌تر از قهوه معمولی است . پس از دم کردن، آب از عصاره جدا می‌شود تا تکه‌های خشک یا پودر به دست بیاید که هر دوی آن‌ها با اضافه شدن آب ، حل می‌شوند . 

انواع قهوه فوری

قهوه فوری انواع مختلفی دارد ، قهوه فوری به صورت پودر ، گرانول یا مایع غلیظ در دسترس است .
  • پودر قهوه فوری : پودر قهوه فوری رایج‌ترین نوع قهوه فوری است و به راحتی در آب داغ حل می‌شود .
  • گرانول قهوه فوری : گرانول قهوه فوری کمی ضخیم‌تر از پودر است و طعم غلیظ‌تری دارد .
  • قهوه فوری مایع : مایع غلیظ قهوه فوری را می‌توان به صورت مستقیم نوشید یا برای تهیه نوشیدنی‌های دیگر مانند قهوه لاته یا کاپوچینو استفاده کرد . 
شما می توانید جهت خرید و اطلاع از قیمت قهوه به سایت رفرششو مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص محصول روی لینک زیر زده و ما تماس بگیرد .