ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

زعفران فله

تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

زعفران یکی از پرمصرف ترین و در عین حال گرانترین ادویه های جهان است که نظر به خواص زعفران و حساسیت های خاص برای برداشت آن به صورت های مختلفی مثل مثقالی ، کیلویی و عمده خرید و فروش می شود . 

خرید زعفران کیلویی

قیمت زعفران کیلویی

در خرید زعفران کیلویی یکی از عواملی که باید به آن توجه نمود قیمت زعفران کیلویی است . قیمت زعفران کیلویی به عوامل مختلفی مثل موارد زیر بستگی دارد :

 • نوع و کیفیت زعفران : بدیهی است که قیمت زعفران کیلویی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است و هر چه کیفیت آن بالاتر باشد قیمت آن بالتبع بالاتر می رود .
 • محل تولید زعفران
 • بازار تقاضا و عرضه زعفران : برای تعیین قیمت زعفران کیلویی امروز توجه به بازار تقاضا و عرضه زعفران ضروری است .
 • هزینه‌های تولید و بسته‌بندی زعفران
 • هزینه‌های حمل و نقل آن : یکی از مواردی که به وِیژه در خرید زعفران کیلویی به دلیل مقدار زیاد آن اهمیت می کند هزینه حمل و نقل آن است . برای نمونه هزینه حمل هوایی آن با زمینی متفاوت است که این ممکن است در مبلغ نهایی آن تاثیر به سزایی داشته باشد.
 • شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه : قیمت زعفران کیلویی امروز  با توجه به شرایط روز جامعه مشخص می شود.
 • بازاریابی و تبلیغات زعفران
 • تغییرات قوانین و مقررات مربوط به صادرات و واردات

به خاطر عوامل مهم فوق است که غالبا برای آگاهی از قیمت آن قیمت زعفران کیلویی امروز را می پرسند. شما می توانید جهت خرید و اطلاع از قیمت زعفران کیلویی امروز به سایت رفرششو مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص محصول روی لینک زیر زده و ما تماس بگیرد.

خرید زعفران کیلویی

قیمت زعفران کیلویی مناسب تر است یا زعفران بسته بندی ؟

خرید زعفران کیلویی ، یکی از روش‌های خرید زعفران است که برای خریداران عمده و رستوران‌ها و سایر کسب‌وکارها مناسب است . در این روش، زعفران به صورت فله و بدون بسته‌بندی عرضه می‌شود . البته در برخی موارد نیز این احتمال وجود دارد که زعفران کیلویی نیز بسته بندی شود و به صورت شکیل به مشتریان ارائه شود تا هم زیباتر شود و هم از ضربات در امان باشد . به طور کلی باید گفت از آنجایی که فروش زعفران کیلویی نوعی فروش عمده محسوب می شود در صورت خرید کیلویی قیمت این ادویه بسیار ارزشمند خیلی مناسب تر خواهد بود و به همین جهت است که گفته می شود قیمت زعفران کیلویی به نسبت زعفران بسته‌بندی شده در وزن های کمتر ، به صورت قابل توجهی ارزان‌تر است. به طور کلی می توان گفت باید توجه نمود در خرید زعفران کیلویی و عمده عوامل مختلف و متفاوتی در قیمت زعفران کیلویی تاثیر به سزایی دارند و قیمت زعفران کیلویی با توجه به موارد زیر متفاوت است :
 • نوع زعفران
 • کیفیت زعفران
 • میزان نرمه موجود در آن 

 

نحوه خرید زعفران کیلویی

برای خرید زعفران کیلویی، می‌توانید به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنید. در صورت اینکه قصد دارید خرید به صورت حضوری، می‌توانید از فروشگاه‌های عمده‌فروشی زعفران، زعفران کیلویی را خریداری کنید. در صورت خرید اینترنتی، می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، زعفران کیلویی را سفارش دهید ولی قبل از این کار  می توانید به سایت هایی تحت عنوان قیمت زعفران کیلویی امروز مراجعه کنید و توجه داشته باشید که برای خرید کیلویی زعفران باید به کیفیت آن توجه شود. هرچند که حتی اگر قصد خرید زعفران به صورت کیلویی را همنداشته باشید و یا بخواهید آن را در بسته های کوچک و گرمی بخرید با مراجعه به سایت های قیمت زعفران کیلویی امروز می توانید، حدود قیمت آن را به دست آورید. همچنین، قیمت زعفران کیلویی، معمولاً ارزان‌تر از زعفران بسته‌بندی‌شده است. برای خرید زعفران کیلویی، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

 • کیفیت زعفران : زعفران کیلویی ، در انواع مختلفی مانند سوپر نگین ، نگین، سرگل، پوشال، و سفیدی عرضه می‌شود. هر یک از این انواع، کیفیت متفاوتی دارند. برای خرید زعفران کیلویی، بهتر است نوع زعفرانی را انتخاب کنید که کیفیت بالاتری دارد .
 • قیمت زعفران : قیمت زعفران کیلویی ، با توجه به کیفیت آن متفاوت است . برای خرید زعفران کیلویی بهتر است قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید . توجه بفرمایید قیمت زعفران کیلویی امروز ممکن است با قیمت فردا متفاوت باشد .
 • تضمین کیفیت : قبل از خرید زعفران کیلویی، از فروشنده تضمین کیفیت بگیرید تا در صورت وجود هرگونه مشکل، بتوانید زعفران را مرجوع کنید .