ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

قهوه اسپرسو

تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

شاید تاکنون اسم قهوه اسپرسو زیاد به گوش تان خورده باشد و ممکن است ندانید دقیقا چه تفاوتی با سایر انواع قهوه دارد. شناخت قهوه در خرید آن نقش مهمی دارد برای مثال برای خرید اسپرسو باید آن را به خوبی بشناسیم. به همین جهت در ادامه به نکاتی در این خصوص اشاره می کنیم.
 
خرید قهوه

خرید قهوه اسپرسو

خرید اسپرسو باید با دقت و توجه انجام شود تا بتوان از کیفیت و طعم قهوه اطمینان حاصل کرد به ویژه اگر قصد دارید خرید قهوه اسپرسو عمده انجام دهید با دقت به موارد مختلف زیر توجه کنید زیرا همان طور که از اسم آن مشخص است در خرید عمده اسپرسو چون مقدار زیادی قهوه اسپرسو خریداری می کنید اگر به موارد زیر توجه نکنید مبلغ زیادی را از دست می دهید و همچنین مقدار زیادی قهوه اسپرسو دارید که هیچ مصرفی ندارد و فقط جای زیادی را اشغال کرده است لذا باید علاوه بر قیمت اسپرسو به عوامل متعدد دیگری در خرید آن توجه کرد. در اینجا چند نکته برای خرید قهوه اسپرسو آورده شده است:
 • نوع قهوه: قهوه اسپرسو را می‌توان از انواع مختلف دانه‌های قهوه تهیه کرد. در خرید اسپرسو باید توجه داشت که کدام نوع قهوه با سلیقه فرد متناسب تر است. برخی از محبوب‌ترین انواع قهوه برای تهیه اسپرسو عبارتند از:
 1. قهوه عربیکا: طعم این نوع قهوه کمی به ترشی می زند و عطر و طعمی دلپذیر است.
 2. قهوه روبوستا: این نوع قهوه دارای طعمی قوی و تلخ است.
 3. قهوه لیبریکا: این نوع قهوه دارای عطر و طعمی تند است.
 • درجه رست: درجه رست قهوه، بر روی طعم و عطر آن تأثیر می‌گذارد. قهوه اسپرسو معمولاً با درجه رست متوسط یا تیره رست می‌شود. قهوه با درجه رست متوسط، دارای طعمی متعادل و عطر و طعمی دلپذیر است. قهوه با درجه رست تیره، دارای طعمی قوی و تلخ است. لذا برای خرید قهوه اسپرسو باید به سلیقه خود در خصوص درجه رست قهوه توجه شود.
 • قیمت اسپرسو : قیمت اسپرسو یکی از عامل مهم در خرید اسپرسو است.

شما می توانید جهت خرید اسپرسو و اطلاع از قیمت اسپرسو به سایت رفرششو مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص محصول روی لینک زیر زده و ما تماس بگیرد.

 

خرید قهوه

قیمت اسپرسو 

اسپرسو یک نوشیدنی قهوه غلیظ است که با عبور آب داغ تحت فشار از پودر قهوه آسیاب شده تهیه می شود. اسپرسو پایه بسیاری از نوشیدنی های قهوه دیگر مانند لاته، کاپوچینو و آمریکانو است. در خرید قهوه اسپرسو باید توجه که قیمت اسپرسو به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:
 • کیفیت قهوه: اسپرسو معمولاً از دانه های قهوه عربیکا تهیه می شود که طعم و عطر بهتری نسبت به دانه های قهوه ربوستا دارند.
 • درجه برشتگی: اسپرسو معمولاً با درجه برشتگی متوسط یا تیره تهیه می شود. قهوه های تیره تر معمولاً گران تر از قهوه های با درجه برشتگی متوسط هستند زیرا زمان بیشتری برای برشته شدن نیاز دارند.
 • وزن: قیمت اسپرسو معمولاً بر اساس وزن آن تعیین می شود. قهوه های با وزن بیشتر معمولاً ارزان تر از قهوه های با وزن کمتر هستند.
 • برند: برند اسپرسو نیز می تواند بر قیمت اسپرسو تأثیر بگذارد. اسپرسو های برند معمولاً گران تر از اسپرسو های بدون برند هستند.
 • مکان خرید: قیمت اسپرسو می تواند بسته به محل خرید آن متفاوت باشد. اسپرسو های خریداری شده از فروشگاه های تخصصی قهوه معمولاً گران تر از اسپرسو های خریداری شده از سوپرمارکت ها هستند.
لذا قیمت اسپرسو به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت اسپرسو به سایت رفرششو مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص خرید قهوه اسپرسو با ما تماس بگیرد.