ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

قهوه خرما

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قهوه هسته خرما که به تازگی در میان مردم بسیار ترند شده است، اگرچه این محصول جدید نیست. مردم به خاطر طعم شبیه قهوه آن و خواص قهوه هسته خرما به آن رو می آورند. در ادامه در مورد این محصول بی نظیر بیشتر سخن می گوییم.

قهوه هسته خرما چیست؟

همان طور که از اسم آن بر می آید از هسته خرما گرفته می شود و چون مانند دانه قهوه رست می شود به آن قهوه خرما می گویند. طعم قهوه خرما شباهت بیشتری با چای دارد و مانند قهوه ترش نیست و البته باید گفت که بسیار سالم تر از قهوه و چای است. جالب است که طرز مصرف قهوه هسته خرما نیز شبیه قهوه است اما با خواص شگفت انگیز که در قسمت های بعدی به آن می پردازیم. شما می توانید جهت خرید دانه قهوه و اطلاع از قیمت فروش عمده قهوه با کیفیت به وبسایت رفرششو مراجعه کنید و یا با کلیک روی لینک زیر ما تماس بگیرد. 

قیمت قهوه هسته خرما

قیمت قهوه هسته خرما به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
  • نوع رست: قهوه هسته خرما را می‌توان به صورت خام، نیم رست یا رست کامل مصرف کرد. قهوه هسته خرما خام طعمی تند و تلخ دارد، قهوه هسته خرما نیم رست طعمی ملایم‌تر دارد و قهوه هسته خرما رست کامل طعمی شبیه به قهوه معمولی دارد.
  • درجه کیفیت: درجه کیفیت قهوه هسته خرما به عوامل مختلفی مانند نوع خرما، روش استخراج هسته، روش رست و زمان رست بستگی دارد. قهوه هسته خرما با درجه کیفیت بالاتر، قیمت بیشتری نیز دارد.
  • وزن قهوه هسته خرما: وزن قهوه هسته خرما نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. قهوه هسته خرما در بسته‌بندی‌های مختلف از جمله ۱۰۰ گرم، ۲۵۰ گرم، ۵۰۰ گرم و ۱ کیلوگرم عرضه می‌شود.
  • فروشنده قهوه هسته خرما: هنگام خرید قهوه هسته خرما، باید به اعتبار فروشنده توجه داشته باشید. خرید قهوه هسته خرما از فروشندگان معتبر، تضمین‌کننده کیفیت و تازگی قهوه است.