ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

قهوه خرما

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قهوه هسته خرما که به تازگی در میان مردم بسیار ترند شده است ، اگرچه این محصول جدید نیست . مردم به خاطر طعم شبیه قهوه آن و خواص قهوه هسته خرما به آن رو می آورند . در ادامه در مورد این محصول بی نظیر بیشتر سخن می گوییم .

قهوه هسته خرما چیست ؟

همان طور که از اسم آن بر می آید از هسته خرما گرفته می شود و چون مانند دانه قهوه رست می شود به آن قهوه خرما می گویند. طعم قهوه خرما شباهت بیشتری با چای دارد و مانند قهوه ترش نیست و البته باید گفت که بسیار سالم تر از قهوه و چای است. جالب است که طرز مصرف قهوه هسته خرما نیز شبیه قهوه است اما با خواص شگفت انگیز که در قسمت های بعدی به آن می پردازیم . شما می توانید جهت خرید دانه قهوه و اطلاع از قیمت فروش عمده قهوه با کیفیت به وبسایت رفرششو مراجعه کنید و یا با کلیک روی لینک زیر ما تماس بگیرد . 

قیمت قهوه هسته خرما

قیمت قهوه هسته خرما به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم :
  • نوع رست : قهوه هسته خرما را می‌توان به صورت خام، نیم رست یا رست کامل مصرف کرد . قهوه هسته خرما خام طعمی تند و تلخ دارد ، قهوه هسته خرما نیم رست طعمی ملایم‌تر دارد و قهوه هسته خرما رست کامل طعمی شبیه به قهوه معمولی دارد .
  • درجه کیفیت : درجه کیفیت قهوه هسته خرما به عوامل مختلفی مانند نوع خرما ، روش استخراج هسته ، روش رست و زمان رست بستگی دارد . قهوه هسته خرما با درجه کیفیت بالاتر، قیمت بیشتری نیز دارد .
  • وزن قهوه هسته خرما : وزن قهوه هسته خرما نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد . قهوه هسته خرما در بسته‌بندی‌های مختلف از جمله ۱۰۰ گرم، ۲۵۰ گرم، ۵۰۰ گرم و ۱ کیلوگرم عرضه می‌شود .
  • فروشنده قهوه هسته خرما : هنگام خرید قهوه هسته خرما، باید به اعتبار فروشنده توجه داشته باشید . خرید قهوه هسته خرما از فروشندگان معتبر ، تضمین‌کننده کیفیت و تازگی قهوه است .