ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

چای یاسمن

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

چای جاسمین یکی از محبوب ترین انواع چای در جهان است که از ترکیب چای سبز، سفید یا سیاه با گل های یاس به دست می آید. این چای به دلیل عطر و طعم منحصر به فرد خود شناخته شده است و به عنوان یک نوشیدنی آرامش بخش و نشاط آور مصرف می شود. چای جاسمین در اصل یک نوشیدنی چینی است که قدمت آن به بیش از 1000 سال پیش باز می گردد. در حال حاضر، چای جاسمین در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی تولید و مصرف می شود. از جمله کشورهایی که چای جاسمین در آنها محبوبیت زیادی دارد، می توان به چین، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، اندونزی، مالزی و ایران اشاره کرد. چای جاسمین در ایران نیز به عنوان یک نوشیدنی محبوب شناخته می شود. این چای در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت ها به فروش می رسد. همچنین، چای جاسمین را می توان به راحتی در خانه تهیه کرد.

انواع چای جاسمین

چای جاسمین را می توان در انواع مختلف تهیه کرد که با توجه به نوع چای پایه و روش تولید، به دسته های زیر تقسیم می شود:
  • چای جاسمین سبز: این نوع چای از ترکیب چای سبز با گل های یاس تهیه می شود و دارای عطر و طعمی ملایم و دلپذیر است.
  • چای جاسمین سفید: این نوع چای از ترکیب چای سفید با گل های یاس تهیه می شود و دارای عطر و طعمی ظریف و شیرین است.
  • چای جاسمین سیاه: این نوع چای از ترکیب چای سیاه با گل های یاس تهیه می شود و دارای عطر و طعمی قوی و ماندگار است.
 
 چای جاسمین تنوع زیادی دارد مانند چای جاسمین کلکته و چای جاسمین چینی و چای یاسمن عربی  و چای جاسمین هندی و چای جاسمین طلایی .
 

چای جاسمین یک نوشیدنی خوشمزه و سالم است که می تواند به عنوان یک راهکار طبیعی برای کاهش استرس و اضطراب، بهبود کیفیت خواب و تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده شود. شما می توانید جهت خرید چای به وبسایت رفرششو مراجعه کنید و یا با کلیک روی لینک زیر ما تماس بگیرد.