ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما فروش عمده مشاور طب سنتی

عودشاخه ای

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

عود ، کلید آرامش و تمرکز در لحظات مراقبه است . عود شاخه ای سایت ما با رایحه منحصر به فرد و آرامش‌بخش خود، همراهی ایده‌آل شما در جلسات مراقبه است . این عود با داشتن ترکیبی از مواد اولیه طبیعی و معطر ، فضایی سرشار از آرامش و تمرکز را برای شما به ارمغان می‌آورد . عود شاخه ای سایت ما با دارا بودن رایحه‌هایی ملایم و لطیف به آرامش ذهن و کاهش دغدغه‌های فکری در حین مراقبه کمک می‌کند. استشمام این رایحه‌ها به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر به تمرکز عمیق دست پیدا کرده و از فواید بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید .

 

لحظات آرامش خود را با عود شاخه ای سایت ما کامل کنید

با خرید عود شاخه ای سایت ما می‌توانید فضایی ایده‌آل و سرشار از آرامش را برای خود فراهم آورید . این عود به شما کمک می‌کند تا از دغدغه‌های روزمره فاصله گرفته ، بر تنفس و افکار خود تمرکز کرده و به آرامش عمیق دست پیدا کنید . در فروشگاه اینترنتی سایت ما ، کارشناسان ما همواره آماده‌اند تا به شما در انتخاب عود شاخه ای مناسب با نیاز و سلیقه‌تان مشاوره دهند . هم اکنون این عود را به سبد خرید خود اضافه کرده و کلید آرامش و تمرکز را به لحظات مراقبه‌تان هدیه دهید .

رایج‌ترین عودها، عودهای شاخه‌ای از رایج ترین انواع عود هستند. نحوه درست کردن این عودها به این صورت هست که ماده خوشبو از قبیل صمغ و کندر و چوب های خوشبو و یا اسانس را با مواد سوزاننده مثل گرد چوب و ذغال ترکیب می کنند و آن را به صورت خمیر در آورده و سپس بر روی چوب سوار می کنند. 
عود شاخه ای امروزه به دو صورت عرضه می شود؛ نوع اول، با روش سنتی و گاهی با دست ساخته می‌شوند که به عود دست‌ساز معروف هستند و به دلیل عطر و بوی بهتر و زمان سوختن طولانی تر با ماندگاری عطر بالا مردم تمایل بیشتری به خرید عود شاخه ای دست ساز دارند. نوع دوم عودهای هستند که به صورت صنعتی که با روش‌های شیمیایی و افزودن اسانس تولید می شوند که خرید نوع عود شاخه ای اسانس دار هم به دلیل قیمت ارزان تر بسیار رایج است. این عودها به عود شرکتی نیز معروف هستند و این به این دلیل است اخیرا شرکت ها برای صرفه جویی در قیمت عود بر پایه مواد طبیعی آن را با مواد شیمیایی و اسانس تولید می کنند.

توجه: برای استفاده از عود، از عودسوز مناسب استفاده کرده و نکات ایمنی را رعایت کنید .

شما می توانید برای آگاهی از انواع عود و کاربرد آنها و خرید آنها به فروشگاه اینترنتی رفرششو مراجعه کنید و یا برای مشاوره تخصصی در خصوص عود مناسب خود روی لینک زیر زده و با ما تماس بگیرید.